fbpx

Nuk ka nevojë të qëndroni ose të paguani brenda natës!

Shikoni ose filtro për pronat me qira me "afat të shkurtra".

Një dhomë për disa orë gjatë ditës

Bëni një kafshatë për të ngrënë, notoni në pishinë, punoni në paqe, pushoni gjatë pushimit ose provoni disa orë larg ditës tuaj të zakonshme!

Gjeni dhomën që i përshtatet nevojave tuaja

Një hotel me një pishinë, sauna, palestër apo tavanë? Një dhomë me ajër të kondicionuar, me një xhakuzi apo një suitë?

Herët në mëngjes, gjatë ditës ose herët në mbrëmje - ne ofrojmë të gjitha llojet e kohërave të ndryshme bazuar në nevojat tuaja!

Rezervoni tani dhe paguani më vonë

Anulimi është falas për rezervimet me qira afatshkurtër deri në minutën e fundit përpara regjistrimit tuaj në të gjitha hotelet që shfaqen si Qira afatshkurtra.

Garancia e çmimit më të mirë me tarifa midis 30 dhe 75% më të lira se ato për një qëndrim brenda natës.

Libër pa një kartë krediti! Ju paguani direkt kur bëni check-in.

Kalofshi bukur

Mos harroni të paraqisni emailin tuaj të konfirmimit në recepsionin në check-in dhe të paguani për dhomën tuaj sipas kushteve dhe kushteve të pronës.

ÇelĂ«si i dhomĂ«s nĂ« dorĂ«, shijoni dhomĂ«n tuaj dhe tĂ« gjitha lehtĂ«sitĂ« e pronĂ«s!

1 Platformë, 1000 mundësi