fbpx

Hotel WBF Hommachi

Plazhi i Sarandës, Sarandë, Shqipëri Shikoni në hartë
I varfër nga 1 rishikim
1.6/5
Rekomandohen 100% të ftuar

Përshkrim

E vendosur në zonën e Shinsaibashi, Hotel WBF Hommachi është pika ideale e nisjes për ekskursionet tuaja në Osaka. Me vendndodhjen e saj vetëm nga qendra e qytetit dhe nga aeroporti, kjo pronë me 3 yje tërheq udhëtarë të shumtë çdo vit. Me vendndodhjen e saj të përshtatshme, prona ofron qasje të lehtë në destinacionet e duhura të qytetit.

Hotel WBF Hommachi ofron shumë lehtësira për të pasuruar qëndrimin tuaj në Osaka. Guests mund të gëzojnë karakteristika në vend si Wi-Fi falas në të gjitha dhomat, shtëpiake të përditshme, lavanderi, karriget me rrota, tavolinë para 24 orësh.

Hotel WBF Hommachi është shtëpia e 182 dhomave të miqve. Të gjitha janë të mobiluara me shije, dhe shumë madje ofrojnë komoditete të tilla si peshqirë, qilima, raft rrobash, pantofla, televizor me ekran të sheshtë. Një mori ofertash rekreative të pronës ju siguron se keni shumë për të bërë gjatë qëndrimit tuaj. Hotel WBF Hommachi është një vend ideal qëndrimi për udhëtarët që kërkojnë hijeshi, rehati dhe komoditet në Osaka.

Shiko më shumë

Lehtesirat hoteliere

Kondicioner
Transporti Aeroportit
Palestër
Televizion Flat
Ngrohës
Internet - Wi-Fi
Parkim
Pishinë
Shfaq të gjitha

Tema e hotelit

Luksoze
Parti

Rregullat

Check In 3:00 pasdite
Kontrollo 7:00 PASDITE
Politikat e Hotelit

Çfarë lloj veshi është më i përshtatshmi?

Morbi mollis vestibulum sollicitudin. Nunc in eros a justo facilisis rutrum. Enean id ullamcorper libero. Vestibulum imperdiet nibh vel magna lacinia ultrices. Sed id interdum urna. Nam ac elit a ante commodo tristique. Duis lacus urna, condimentum a vehicula a, hendrerit ac nisi Lorem ipsum dolor sit amet, elit adipiscing consectetur. Aliquam vulputate, ultorties tortor nec commodo, lektus nisl facilisis enim, vitae viverra urna nulla sed turpis. Nullam lacinia faucibus risus, një euismod lorem id id. Vestibulum imperdiet nibh vel magna lacinia ultrices. Sed id interdum urna. Nam ac elit a ante commodo tristique. Duis lacus urna, condimentum a vehicula a, hendrerit ac nisi Lorem ipsum dolor sit amet, elit adipiscing consectetur. Aliquam vulputate, torturues nec commodo ultricies, vitae viverra urna nulla sed turpis. Nullam lacinia faucibus risus, një euismod lorem id id

A mund ta sjell Alkoolin në krye të këtij udhëtimi?

Duis lacus urna, condimentum a vehicula a, hendrerit ac nisi Lorem ipsum dolor sit amet, elit adipiscing consectetur. Aliquam vulputate, torturues nec commodo ultricies, enim, vitae viverra urna nulla sed turpis. Nullam lacinia faucibus risus, një euismod lorem id id. Vestibulum imperdiet nibh vel magna lacinia ultrices. Sed id interdum urna. Nam ac elit a ante commodo tristique. Duis lacus urna, condimentum a vehicula a, hendrerit ac nisi Lorem ipsum dolor sit amet, elit adipiscing consectetur.

A mund ta sjell Alkoolin në krye të këtij udhëtimi?

Duis lacus urna, condimentum a vehicula a, hendrerit ac nisi Lorem ipsum dolor sit amet, elit adipiscing consectetur. Aliquam vulputate, ultorties tortor nec commodo, lektus nisl facilisis enim, vitae viverra urna nulla sed turpis. Nullam lacinia faucibus risus, një euismod lorem id id. Vestibulum imperdiet nibh vel magna lacinia ultrices. Sed id interdum urna. Nam ac elit a ante commodo tristique. Duis lacus urna, condimentum a vehicula a, hendrerit ac nisi Lorem ipsum dolor sit amet, elit adipiscing consectetur.
Shfaq të gjitha

Dhoma

Vlerësime

Vlerësimi i rezultatit

1.6/5
I varfër
Bazuar në 1 rishikim

Vlerësimi i udhëtarëve

I shkëlqyer
0
Shume mire
0
Mesatare
0
I varfër
0
E tmerrshme
1

Përmbledhje

Gjumi
1 /5
Lokacioni
2 /5
Shërbimi
1 /5
Pastërtia
0 /5
Dhoma
1 /5
1 koment për këtë hotel - Po shfaqen 1 deri në 1
Albanian Tourism Services Marketplace

staomi

07/12/2018

1.6 "Asgjë e mirë këtë herë"

Ka shumë variacione të pasazheve të Lorem Ipsum në dispozicion, por shumica kanë pësuar ndryshime në një farë forme, nga humori i injektuar, ose fjalët e rastësishme të cilat nuk duken edhe pak të besueshme.

Shkruan një shqyrtim

mesatare 100,00€ /natë

Pronari

AlbBnbExp

Anëtar që nga viti 2021